|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Nadal nie wiadomo, kim był mężczyzna znaleziony na drodze

Gnieźnieńscy policjanci poszukują informacji o mężczyźnie, który zmarł w poniedziałkowe przedpołudnie na drodze łączącej ul. Witkowską z ul. Wrzesińską.

Nadal nie udało się ustalić, kim był mężczyzna, którego próbowano ratować na nowej szosie w Lesie Miejskim w poniedziałek 17 lipca. KPP Gniezno wystosowała w tej sprawie komunikat we wtorkowy ranek:

– Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie szukają informacji na temat tożsamości mężczyzny w wieku około 60 lat, który w dniu 17 lipca 2023 r. przed południem na obwodnicy południowej Gniezna zasłabł i w konsekwencji zmarł – informują policjanci. Jak dodają, mężczyzna posiadał przy sobie jedynie charakterystyczny sportowy zegarek do wykazywania aktywności.

Osoby, które mogą posiadać informację o podobnej ww. osobie, która aktywnie ćwiczyła spacery lub bieganie, a nie powróciła do domu lub nie była widziana od tej pory, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Gnieźnie pod numerem telefonu: 47-77-21-211 lub 112.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.