|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Jest zainteresowanie garażami przy ul. Lednickiej, ale sporo jeszcze czeka na nabywców

źródło: GSM

Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa przystępuje do realizacji zespołu garaży dla samochodów osobowych na Winiarach. Czekają też na kolejnych nabywców.

Mowa o terenie przy ul. Lednickiej, naprzeciwko zajezdni autobusowej. Jak już informowaliśmy kilka tygodni temu, na niezagospodarowanej działce za istniejącymi garażami, Spółdzielnia planuje ulokować 184 garaże. W pierwszym etapie powstanie ich jednak 104.

Jak poinformowano, obecnie deklaracje złożyło 80 mieszkańców, którzy chcieliby je zakupić. Samą budową zajmie się Spółdzielnia: – Każdy podpisujący z nami umowę będzie musiał na przestrzeni kilku miesięcy sfinansować tę budowę. Cena budowy wynosi 53 tys. złotych brutto – informuje Zdzisław Kujawa, prezes GSM. Jak dodał, istnieje jeszcze „rezerwa” wolnych garaży, ale przewiduje się, że zainteresowanie nimi pojawi się w kolejnych tygodniach.

Osoby, które już złożyły ww. deklaracje, mogą już przychodzić do siedziby Spółdzielni w celu zawarcia umów. Wraz z jej podpisaniem nastąpi wskazanie wybranego przez nabywcę numeru garażu. Co istotne, obiekt, na który została zawarta umowa, nie może być już przedmiotem obrotu dla kolejnych osób zawierających umowę. Informacje o dostępnych, wolnych numerach garaży będą na bieżąco, codziennie na koniec danego dnia aktualizowane i dostępne. Więcej informacji jest dostępnych na stronie Spółdzielni.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.