|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Szpital szuka lekarzy na SOR

Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie poszukuje pracowników do obsługi dyżurów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Oferuje przy tym różne pozytywne aspekty pracy.

Gnieźnieńska lecznica zamieściła ogłoszenie, w którym szuka lekarzy dyżurnych na SOR. Jest to nierzadko jednostka pierwszego kontaktu pacjenta ze szpitalem, często w bardzo różnych sytuacjach zdrowotnych.

Szpital Pomnik Chrztu Polski, który poszukuje lekarzy, wymaga od nich posiadanej specjalizacji w dziedzinie medycyny ratunkowej lub ukończenia co najmniej drugiego roku na tym kierunku.

Dodatkowo pożądana jest specjalizacja lub ukończenie co najmniej drugiego roku w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii lub pediatrii.

W zamian lecznica zapewnia zainteresowanym umowę o pracę lub cywilnoprawną, a także stabilne warunki zatrudnienia. Dodatkowo Szpital oferuje „satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu (nowoczesny, oddany do użytku w 2021 r. budynek spełniający wszystkie standardy, dostęp do Pracowni Diagnostyki Obrazowej (TK, RTG), Laboratorium Analitycznego wraz z Pracownią Mikrobiologii – w lokalizacji” oraz przyjazną atmosferę w pracy i szansę na rozwój.

Zainteresowani mogą zgłaszać się na szpitalnego maila rekrutacji do końca września br.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
30/08/2023 09:45

„Oferuje różne pozytywne aspekty pracy” – dobry żart© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.