|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Miasto wynajmie mieszkania w zamian za ich remont

Miasto Gniezno ogłosiło kolejny przetarg z lokalami do remontu. Jest to pięć mieszkań o powierzchni od 18 do 61 metrów kwadratowych, które wymagają prac wykonanych przez wynajmującego.

To kolejna tego typu inicjatywa Urzędu Miejskiego. Do wynajęcia są mieszkania, w których zainteresowani mogą wynająć po niższej cenie w zamian za wykonanie jego remontu. Istotnym jest to, by najemcy zapoznali się uprzednio z istotnymi postanowieniami umowy najmu (nie podlegają negocjacji) oraz powinni zapoznać się ze stanem technicznym lokalu – przed przetargiem ustnym, który odbywa się w formie licytacji.

Mieszkania znajdują się na następujących ulicach: Budowalnych, Chudoby, Cierpięgi i Kościuszki. A cena wywoławcza zaczyna się od 8,14 do 8,95 złotych za metr kwadratowy (w zależności od lokalizacji i powierzchni lokalu).

Poza zapoznaniem się z treścią umowy oraz samym mieszkaniem, konieczna jest także wpłata wadium oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Urzędu Miejskiego w terminie do 5 października 2023 r. Przetarg odbędzie się 9 października 2023 r., a jego przedmiotem jest wysokość stawki czynszu za metr kwadratowy – szczegóły.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.