|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

W piątek bezpłatne przejazdy MPK – wystarczy dowód rejestracyjny i tożsamości

W najbliższy piątek przypadać będzie Europejski Dzień bez Samochodu. Tego dnia będzie można skorzystać z bezpłatnych przejazdów MPK, ale pod pewnymi warunkami.

W piątek 22 września przypadać będzie Europejski Dzień bez Samochodu. Jego założeniem jest promowanie korzystania z komunikacji publicznej, jako alternatywnego środka transportu.

Wszystkie osoby, które są właścicielami lub współwłaścicielami samochodów, tego dnia mogą skorzystać z darmowego przejazdu autobusem MPK Gniezno na wszystkich liniach. Wystarczy, że w trakcie kontroli okażą ważny dowód rejestracyjny pojazdu i dokument poświadczający swoją tożsamość.

Wszystko to w ramach inicjatywy „Europejski Tydzień Mobilności”, organizowanej w tym tygodniu w Gnieźnie. Drugim akcentem tego samego dnia będzie „Rowerowe śniadanie” w parku naprzeciwko dworca kolejowego w godzinach od 6:30 do 8:00.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.