|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Gniezno

źródło: Gmina Gniezno

W październiku, podobnie jak i na terenie miasta, tak i na obszarze Gminy Gniezno przeprowadzona zostanie objazdowa zbiórka odpadów komunalnych wielkogabarytowych, mebli oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W związku z powyższym Urząd Gminy prosi o wystawienie najpóźniej w dniu zbiórki do godziny 7.00 przed teren swojej nieruchomości zbędnych sprzętów pochodzących z gospodarstw domowych, tj. niepotrzebnych mebli, kuchenek, lodówek, sprzętu RTV i AGD, zabawek dziecięcych, dywanów.

Jednocześnie apeluje się o niewystawianie odpadów innych niż wyżej wymienione i urządzeń niekompletnych (bez wszystkich części). Pojazdy zbierające ww. odpady przejadą przez wyznaczone miejscowości Gminy Gniezno (SEKTOR A i B), w podanych poniżej terminach, od godziny 7.00.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
03/10/2023 08:35

Bzdura 10 opon rocznie można zdać.

Tomek
Tomek
27/09/2023 13:51

A dlaczego nie ma opon w opisie ?

Kris
Kris
28/09/2023 09:49
Odpowiedź  Tomek

Bo to płatny odpad© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.