|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Sprawdź swoje miejsce głosowania

Na dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi warto upewnić się co do miejsca, w którym będzie się mogło głosować. Dotyczy to zwłaszcza tych osób, które w ostatnich latach się przeprowadzały.

Każdy, kto chce mieć pewność, że został ujęty w spisie wyborców w wyborach do Sejmu i Senatu RP zarządzanych na dzień 15 października 2023 r. oraz gdzie jest właściwa siedziba komisji wyborczej dla miejsca zamieszkania, może to zweryfikować na dwa sposoby.

Można sprawdzić swoje dane dotyczące miejsca głosowania w Centralnym Rejestrze Wyborczym. Warto to zrobić szczególnie, jeżeli zmieniało się miejsce zamieszkania od ostatnich wyborów, które odbyły się w 2020 roku.

Najprościej sprawdzić dane za pomocą usługi elektronicznej – dokładne informacje o postępowaniu można znaleźć na stronie:

https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-swoje-dane-w-centralnym-rejestrze-wyborcow2

Dane dotyczące miejsca głosowania można sprawdzić również, po okazaniu dokumentu tożsamości, w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie przy ulicy Lecha 6, na parterze w pokoju nr 1 lub 17.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.