|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Utrudnienia na S5 – zamknięty zjazd na węźle Łubowo

źródło: Gmina Łubowo

W związku z przebudową węzła Łubowo na drodze ekspresowej S5, zmotoryzowani muszą nastawić się na utrudnienia przy zjeździe od strony Poznania i wyjeździe w kierunku Bydgoszczy.

Przebudowa węzła Łubowo wchodzi w kolejną fazę. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w związku z prowadzonymi pracami od 4 października od godziny 10 zamknięte zostaną łącznice węzła Łubowo na nitce od strony Poznania. Oznacza to, że jadący z tego kierunku nie będą mogli zjechać do Fałkowa, ani wyjechać w kierunku Bydgoszczy.

– Objazdy do Fałkowa dla jadących z Poznania przez węzeł Czerniejewo (drogą serwisową), natomiast do Łubowa przez węzeł Gniezno Południe drogą wojewódzką 194 – informuje GDDKiA. Wstępnie, jak przekazał zarządca, utrudnienia mają potrwać do końca br.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.