|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Koleje Wielkopolskie pytają pasażerów o jakość usług

Jeszcze kilka dni pasażerowie korzystający z połączeń realizowanych przez Koleje Wielkopolskie, mogą wziąć udział w ankiecie na temat jakości ich usług.

Do 26 listopada Koleje Wielkopolskie realizują badania jakości świadczonych usług, w których pytają pasażerów o ich opinię na ten temat.

– Opinie Pasażerów są kluczowe dla budowania naszej oferty, dlatego cyklicznie przeprowadzamy badania satysfakcji klientów. Przygotowaliśmy krótką ankietę na temat jakości świadczonych przez Koleje Wielkopolskie usług, skierowaną do naszych obecnych Podróżnych – informują Koleje Wielkopolskie. W sumie jest to 17 pytań, kierowanych do ankietowanych.

Jak dodaje przewoźnik, badania prowadzone wśród pasażerów mają na celu zebranie informacji dotyczących m.in. preferowanych form zakupu biletu, oceny rozkładu jazdy pociągów, czy względów decydujących o wyborze pociągów Kolei Wielkopolskich.

Ankieta jest dostępna pod tym adresem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.