|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Wyprzedawali książki z domowych półek

Setki publikacji poszukiwały nowych czytelników, którzy chcieliby je nabyć „z drugiej ręki”. Wszystko to podczas piątkowego kiermaszu książek używanych, jaki odbył się w Galerii Gniezno.

Przygodowe, fantasy, kryminały, bajki, naukowe – różne gatunki, ale także i antyki. W piątek 26 stycznia w korytarze galerii handlowej przy ul. Pałuckiej wypełniły się klientami nie tylko miejscowych sklepów, ale także zainteresowanych czytelników, szukających ciekawych publikacji dla siebie. Wszystko w ramach kiermaszu, które zorganizowane zostało przez Miasto Gniezno we współpracy z Galerią Gniezno.

Inicjatywa w okresie letnim przyciąga wielu zainteresowanych na deptak na ul. Chrobrego, ale zimową porą organizatorzy postanowili zaprosić pod dach – na tyle duży i często odwiedzany, by każdy miał szansę coś sprzedać, ale też żeby pomieścić wszystkich zainteresowanych. Tych ostatnich, co można było zauważyć, nie brakowało, bowiem do stoisk co chwilę podchodzili kolejni przyglądający się setkom tytułów, które były wystawione na stołach i ławach. Nie zabrakło dużych zakupów, jak i targowania. Grunt, by nowo nabyta literatura nie tylko wypełniała półki, ale także umysły ich nowych nabywców.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
joanna
joanna
30/01/2024 14:33

Piękna inicjatywa, godna naśladowania.
Joanna

Marek ZYGMUNT
Marek ZYGMUNT
27/01/2024 13:53

Taka współpraca GALERII handlowych z KULTURĄ zasługuje na szczególne reklamowanie !! Tak współpraca powinna się dziać codziennie. Przecież w holach GALERII można też organizować krótkie koncerty i mini spektakle !! Krótko mówiąc dyrekcje GALERII …….. prosimy o WIĘCEJ !!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.