|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rozgrzewka WOŚP zebrała ponad 20 tys. złotych

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

20 790 zł zebrało OSP Strzyżewo Smykowe podczas sobotniej Rozgrzewki Wielkiego Finału, która odbyła się w remizie tej jednostki.

Od kilku lat druhowie ze Strzyżewa Smykowego organizują dzień przed Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy własną inicjatywę, podczas której zbierane są środki na ten cel. Tak samo było i 27 stycznia, a w tzw. Rozgrzewce Wielkiego Finału wzięło udział wiele organizacji zaproszonych do współdziałania – wszystko na terenie wsi, przy remizie.

W ramach inicjatywy były licytacje, koncert, morsowanie, możliwość skorzystania z Autosanu, pojawiły się także pojazdy wojskowe należące do Militarnych Gniezno. Nie zabrakło także czegoś dla ciała – pysznego jedzenia przygotowanego przez koła gospodyń wiejskich z Woli Skorzęckiej, Jankowa Dolnego, Strzyżewa Paczkowego i Szczytnik Duchownych. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.