|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wspólne WOŚPowanie gnieźnieńskich morsów

Gorąca atmosfera mimo panującego zimna towarzyszyła tegorocznej edycji WOŚPowania – czyli kąpieli morsów w Jeziorze Winiary, które są tradycyjnym elementem finału na terenie Gniezna.

Liczne fanty z motywami Królewskich Morsów Gniezno oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stały się przedmiotem licytacji, które poprzedziły niedzielną kąpiel. Wszystkie zostały ufundowane przez sponsorów, a momentami każdy z nich, niezależnie czy była to bombka, maskotka czy słodki upominek, były przebijane coraz wyższymi stawkami.

Na efekty zbiórki do puszek przyjdzie poczekać, a tymczasem wkrótce po licytacjach odbyła się tradycyjna rozgrzewka i po wspólnym zdjęciu morsy udały się do długo oczekiwanej kąpieli. Mimo, że temperatura w ostatnim czasie utrzymuje się powyżej zera, na akwenie trzeba było wyciąć spory przerębel, żeby pomieścić wszystkich chętnych. Zimna woda jednak nie zrobiła na nikim wrażenia, czego dowodem było wspólne wykrzyknięcie „Siema!”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.