|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

W Tłusty Czwartek – pączki od gospodyń z Gminy Gniezno

Urząd Gminy Gniezno zaprasza mieszkańców do zakupu pączków, które zostaną wykonane przez panie z kół gospodyń wiejskich.

Podobnie jak w poprzednich latach, także i na najbliższy Tłusty Czwartek będzie wyjątkowy w Urzędzie Gminy Gniezno. Tego dnia odbędzie się sprzedaż okazjonalna pączków wykonanych tradycyjnymi metodami, z najwyższej jakości wiejskich produktów.

Wszyscy smakosze mogą dokonać zakupu domowych smakołyków i uczestniczyć w podtrzymywaniu kulinarnej tradycji. Sprzedaż odbędzie się 8 lutego br. na parkingu Urzędu Gminy Gniezno od godziny 10.00 przy al. Reymonta. Obecnych będzie kilka stoisk pań z kół gospodyń wiejskich.

Uwaga! Sprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów, co – jak pokazywały poprzednie edycje wydarzenia – może nastąpić w krótkim czasie. Kolejka ustawia się już przed ww. godziną!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tytus
Tytus
06/02/2024 13:43

W jakiej cenie ?

ja i mój jj
ja i mój jj
05/02/2024 10:58

I to to ja rozumiem a nie te z marketu mrożone© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.