|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Nowi komendanci komisariatów w Witkowie i Kłecku

źródło: KPP Gniezno

W poniedziałek odbyły się dwie krótkie uroczystości powierzenia obowiązków nowym komendantom dwóch jednostek podległych Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Nowym komendantem Komisariatu Policji w Witkowie został podinsp. Mieczysław Napierała. Uroczyste przekazanie kierownictwa odbyło się przy udziale samorządowców oraz funkcjonariuszy z tej jednostki. Rozkaz został przekazany przez kom. Mariusza Masłowskiego, I zastępcę komendanta powiatowego.

Podinsp. Mieczysław Napierała służbę w Policji pełni od 1991 roku, początkowo w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu. Do tego samego wydziału gnieźnieńskiej komendy został przeniesiony w kwietniu 1999 roku. Od 2007 roku zajmował stanowiska od asystenta do specjalisty w Zespole Wykroczeń. W 2012 roku został zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji.

Tego samego dnia, po „drugiej stronie” powiatu, w Kłecku, odbyło się podobne spotkanie – tam to komendant powiatowy insp. Przemysław Kozanecki wręczył rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku komendanta Komisariatu Policji kom. Bartoszowi Stankowiakowi. Również i tu towarzyszyli temu przedstawiciele samorządu oraz funkcjonariusze z miejscowej jednostki. 

Kom. Bartosz Stankowiak pełni służbę od 1997 roku, początkowo w Oddziałach Policji w Poznaniu. W 1997 roku został przeniesiony do pionu prewencji komendy powiatowej awansując na kolejne stanowiska. W 2016 roku został zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji, a w 2023 roku został komendantem Komisariatu Policji w Witkowie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.