|  Rafał Wichniewicz  |  11 komentarzy

Wójt Łubowa przedstawił swój komitet wyborczy

zdjęcie nadesłane

W gminie Łubowo po raz kolejny o stanowisko wójta ubiegać się będzie Andrzej Łozowski – wójt tego samorządu od ponad 30 lat. Przedstawił też swój komitet.

Włodarz gminy Łubowo, rządzący w niej od 1990 roku, poinformował, że zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność i Gospodarność Gminy Łubowo. Z niego to w zbliżających się
wyborach samorządowych w kwietniu br. będzie ponownie ubiegał się o stanowisko wójta.

– Niebawem przedstawię Państwu nasz program wyborczy oraz harmonogram spotkań, na które już dziś serdecznie zapraszam – przekazał Andrzej Łozowski. Kandydatami jego komitetu do rady gminy są: Roman Bułat, Hanna Cegiel, Marzena Chełmińska, Emilia Dutka, Ryszard Filipiak, Natalia Klawiter, Andżelika Kozanecka, Jan Michałowicz, Mirosław Nowak, Krzysztof Skwarek, Patryk Stanisławski, Zenon Talarczyk, Anna Urbaniak, Mariusz Wachoń, Damian Wendel.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
Małgorzata
12/04/2024 14:08

Smutne te komentarze . Ja jednak będę trzymała stronę obecnego wójta. Na przełomie lat widzę jak zmieniają się Dziekanowice . Nie ma ludzi idealnych i nie można być z wszystkim wszędzie .. Młoda krew piszecie Państwo.. 🤔Jestem zdania ,że po co zmieniać coś co jest dobre i działa ?
Na „młodą krew przyjdzie czas i wtedy zobaczymy jak gmina będzie się rozwijać .

Mariusz
Mariusz
05/03/2024 17:36

A i bym zapomniał ciekawe co z ochroną środowiska..bo w Łubowie poprostu dym aż dusi z kominów….Może wójt tego nie zauważył, albo przez 30 lat się już przyzwyczaił…ze to norma..

Mariusz
Mariusz
04/03/2024 19:08

Myślę że trzeba nowych sił…I kogoś nowego….W Ledogorze plac zabaw to dno…drogi dziurawe….tak jakąś maź kładą …trzy razy do roku dziury zasypują…zamiast raz a dobrze…w zimie slizgawica…lodowisko strach dzieci do szkoły wozić…No i ta najdłuższa niebezpieczna ścieżka rowerowa oczywiście w Lednogórze…szok..a pozostałych ścieżek 2 km…wstyd..

Agata
Agata
24/02/2024 18:44

Wójt na medal ..Niech rządzi dalej .

Barbara
Barbara
28/02/2024 16:40
Odpowiedź  Agata

Popieram .

Tereska
Tereska
22/02/2024 22:12

Niech juz da sobie spokój ten Wójt. Nic nie robi dla gminy, drogi na odp.. dziury zasypane czymś czarnym w fatalnym stanie brak placów zabaw dla dzieci,a jak już są to tylko przy nowych świetlicach z 5 max. W Imielnie świetlica pożal się borze śmierdząca , zimna , przystanki grzęzną w błocie, same dziury,brak oświetleń , ścieżka rowerowo pieszą w lednogorze tragedia bo trzeba uciekać jak jedzie auto bo wjeżdża na ścieżkę przez brak krawężnika. Teraz na predce jak przed każdymi wyborami coś próbuje robić. Wstyd zaprosić tu TV z Poznania niech widzą jak pięknie

Niedupowłaz
Niedupowłaz
22/02/2024 21:48

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść….

Sylwia
Sylwia
22/02/2024 20:46

Mam ogromną nadzieję, że w pańskim programie znajdzie się miejsce na ochronę środowiska i krajobrazu w Lednickim Parku Krajobrazowym i nie skończy się tylko na deklaracjach. Proszę pamiętać, że to co zostanie zabudowane halami i zabetonowane, już nigdy nie wróci a kolejne pokolenia nie dowiedzą się co to jest wiejski krajobraz.

Sylwia
Sylwia
22/02/2024 19:55

Mam nadzieję, że w Pana programie znajdzie się miejsce dla ochrony środowiska i krajobrazu w CAŁYM LEDNICKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM i nie skończy się tylko na deklaracjach

naprawdę życzliwy
naprawdę życzliwy
21/02/2024 13:18

Gratuluję sił i dobrego zdrowia, ale czy nie lepiej w tym pięknym wieku trochę odpuścić i przeżyć te piękne lata senioralne dla siebie i swoich bliskich?

Anna
Anna
21/02/2024 13:08

Może w końcu czas na zmiany.
Gmina potrzebuje świeżej krwi.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.