|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zaginęła 13-latka (aktualizacja)

Policjanci z Gniezna poszukiwali 13-letniej mieszkanki osiedla Piekary w Gnieźnie. Dziewczyna nie wróciła do domu ze szkoły, z której wyszła w czwartkowe przedpołudnie.

KPP Gniezno poinformowała o odnalezieniu zaginionej w piątkowe południe.

Jak informuje KPP Gniezno w swoim komunikacie, nastolatka dzisiaj (29 lutego 2024 roku) o godzinie 10:30 wyszła ze szkoły podstawowej przy ulicy Orzeszkowej w Gnieźnie i ślad po niej zaginął. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

– Ubrana była w jeansowe spodnie z kieszeniami po bokach, brązowe buty i kurtkę w kratę. Miała przy sobie czarny plecak. Ma około 160 centymetrów wzrostu, jest szczupła, jest blondynką. Zaginiona nie posiada przy sobie telefonu komórkowego – informuje KPP Gniezno.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca przebywania zaginionej Aurelii proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.