|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Miejskie mieszkania na wynajem w zamian za remont

Po raz kolejny Miasto Gniezno ogłosiło przetarg z lokalami przeznaczonymi do remontu. Jest to pięć mieszkań o powierzchni od ponad 23 do 48 metrów kwadratowych, które wymagają prac wykonanych przez wynajmującego.

To pierwsza w tym roku odsłona tego projektu, organizowanego od kilku lat przez Urząd Miejski. Do wynajęcia są mieszkania, w których zainteresowani mogą je wynająć po niższej cenie w zamian za wykonanie jego remontu. Istotnym jest to, by najemcy zapoznali się uprzednio z istotnymi postanowieniami umowy najmu (nie podlegają negocjacji) oraz ze stanem technicznym lokalu – przed przetargiem ustnym, który odbywa się w formie licytacji.

Mieszkania znajdują się na następujących ulicach: Budowalnych, Witkowska, Cierpięgi, Kościuszki, św. Wawrzyńca, Czysta, Cierpięgi, Rybna. Cena wywoławcza zaczyna się od 6,51 do 8,95 złotych za metr kwadratowy (w zależności od lokalizacji i powierzchni lokalu).

Poza zapoznaniem się z treścią umowy oraz samym mieszkaniem, konieczna jest także wpłata wadium oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Urzędu Miejskiego w terminie do 12 marca 2024 r. Przetarg odbędzie się 14 marca 2024 r., a jego przedmiotem jest wysokość stawki czynszu za metr kwadratowy – szczegóły.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt
Zygmunt
04/03/2024 15:49

Kto by chciał taki kurnik????????????????

Zygmunt
Zygmunt
04/03/2024 11:14

Kto by chciał mieszkać w takim kurniku?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.