|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Targi edukacyjne w „Dwunastce”

Tłumy uczniów odwiedziły dzisiaj gmach szkolny na os. Kazimierza Wielkiego, gdzie odbyły się targi edukacyjne skierowane do uczniów ostatnich klas.

To odpowiedź na pytania, jakie zaczynają sobie zadawać wychowankowie z klas ósmych – dokąd dalej? Za kilka tygodni przyszli absolwenci podstawówek będą musieli zdecydować o dalszym kierunku swojego kształcenia i wtedy, podczas składania dokumentów, powinni już znać odpowiedź. Właśnie w tym celu w Szkole Podstawowej nr 12 zorganizowane zostały dla nich targi edukacyjne, w ramach których zaprezentowały się placówki oświatowe publiczne i prywatne, działające na terenie Gniezna i powiatu.

Wybór nie jest łatwy i oczywistym jest, że jeszcze wiele pytań pozostaje. To jednak właśnie tego typu inicjatywy są okazją ku temu, by przynajmniej postarać się znaleźć odpowiedzi w nurtujących kwestiach – przedmioty nauczania, zajęcia praktyczne, dodatkowe możliwości kształcenia czy atmosferę w szkole. Tych natomiast udzielali zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, którzy najlepiej mogą świadczyć o tym, jak im sie uczy w ich własnej szkole.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.