|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Nowi policjanci KPP Gniezno złożyli ślubowanie

źródło: KPP Gniezno

W miniony wtorek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie 116 nowo przyjętych policjantek i policjantów.

Wśród tej ponad setki nowych funkcjonariuszy, aż 9 z nich, po odbyciu kilkumiesięcznego przeszkolenia, służbę będzie pełnić na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Ślubowanie odebrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Sławomir Piekut, który jako pierwszy przywitał ślubujących.

W uroczystości udział wzięli Komendanci Miejscy i Powiatowi woj. wielkopolskiego, w tym insp. Przemysław Kozanecki Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie. Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na gratulacje od rodzin i bliskich oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia. 

źródło: KPP Gniezno

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kot
Kot
14/03/2024 17:41

O mój panie ratuj

Andrzej
Andrzej
14/03/2024 15:18

Dramat przecież to są dzieci po twarzach widać że nie są do końca jeszcze rozwinięci oni nigdy pracy fizycznej nie widzieli jak mają zatrzymywać przestępców? Przecież to się nawet za biurko nie nadaje..

Patryk
Patryk
13/03/2024 19:08

Dramat kogo oni przyjmują. !!!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.