|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

Nowe Skiereszewo: Oaza spokoju i nowoczesności w Twoim mieście

W najszybciej rozwijającej się części miasta Gniezna powstają kolejne inwestycje i nowe miejsca zamieszkania. 

Wyjątkowy urok historycznego miasta z nowoczesnymi udogodnieniami, tworzą doskonałe miejsce do życia zarówno dla rodzin, osób młodszych i starszych. 

Jednym z kluczowych atutów osiedla są inwestycje renomowanego dewelopera w Gnieźnie firmy BUD-DAR Developer, które obecnie zmieniają oblicze Gniezna i przyciągają uwagę inwestorów oraz mieszkańców. W ofercie aktualnie są dwie propozycje:

I. Prywatna oaza: Mieszkanie z Ogródkiem przy ulicy M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

Inwestycją, która już odmienia oblicze osiedla, jest budynek przy ulicy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną mieć swoją prywatną oazę i bliższy kontakt z naturą.

W ramach tej inwestycji dostępne są mieszkania o różnych metrażach, począwszy od 25 m² do 64 m², co daje szeroki wybór dla każdego klienta. Jednym z największych atutów tej inwestycji jest nowoczesna energooszczędna architektura budynku oraz to, że część mieszkań na parterze posiada do własnej dyspozycji ogródki o powierzchni nawet do 100 m². W budynku znajdować się będą windy oraz hala garażowa. Ponadto, dogodny dojazd do centrum oraz łatwy dostęp do tras wylotowych z Gniezna sprawiają, że życie na Nowym Skiereszewie jest wygodne i komfortowe.

Termin zakończenia inwestycji planowany jest na I połowę 2025 roku. Aktualnie w sprzedaży dostępne są mieszkania w budynku B. Więcej informacji o ofercie dostępne są na stronie noweskiereszewo.pl oraz pod numerem kontaktowym +48 503 403 403.

II. Gotowe lokale mieszkalne z adekwatną ceną przy ulicy Gombrowicza

Drugą inwestycją, która już powstała i czeka na właścicieli to kameralny budynek, który znajduje się przy ulicy Gombrowicza. To doskonała szansa dla inwestorów poszukujących okazji na konkurencyjnym rynku nieruchomości. 

W  budynku przy ulicy Gombrowicza znajduje się 48 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 m² do 69 m². To przestronne wnętrza, w których każdy metr kwadratowy został starannie zaplanowany, aby zapewnić maksymalny komfort życia mieszkańcom.

Funkcjonalne i dobrze przemyślane układy pomieszczeń sprawiają, że każde mieszkanie staje się idealnym miejscem do relaksu oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ponadto, do każdego z mieszkań przypisana jest odrębna komórka lokatorska, co stanowi dodatkowy atut dla osób poszukujących dodatkowej przestrzeni na przechowywanie rzeczy czy rowerów. Warto podkreślić, że ceny tych mieszkań są adekwatne do oferowanych standardów oraz lokalizacji, co czyni je atrakcyjną propozycją dla szerokiego grona odbiorców. Niskie koszty utrzymania oraz nowoczesna, energooszczędna architektura budynku pozwolą mieszkańcom oszczędzić zarówno na rachunkach, jak i na eksploatacji budynków, co czyni tę inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie noweskiereszewo.pl oraz do kontaktu z biurem sprzedaży pod numerem: +48 503 403 403. 

Nowe Skiereszewo to więcej niż tylko inwestycja w nowe mieszkanie – to inwestycja w lepszą jakość życia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.