|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Komisariat w Kłecku po generalnym remoncie

źródło: KPP Gniezno

W minioną środę odbyło się oficjalne oddanie do użytku Komisariatu Policji w Kłecku po wykonanym remoncie całego obiektu.

Policjanci pełniący służbę w Kłecku jeszcze niedawno pełnili służbę w budynku, którego wyposażenie oraz wykończenie sięgało daleko wstecz. Obiekt wymagał generalnego remontu, a jego wygląd i wyposażenie nie przystawały do realiów nowoczesności.

– We wrześniu 2020 roku rozpoczęły się prace związane z jego termomodernizacją. Na pierwszy ogień poszły schody wejściowe do budynku. W następnej kolejności zostały wymienione okna, ocieplony dach i ściany, wymienione bramy garażowe. Pierwszy etap prac zakończył się w 2021 roku. Następnie sukcesywnie prowadzone były kolejne prace, w tym wymiana pieca, prace sanitarne, elektryczne, wykończeniowe, aż po montaż mebli. Został przeprowadzony również demontaż istniejącego ogrodzenia, wykonanie i zamontowanie nowego ogrodzenia systemowego wraz z automatyczną bramą przesuwną i furtką – opisuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. Prace nie mogłyby zostać wykonane, gdyby nie wydatne wsparcie finansowe trzech samorządów, które obszarowo podlegają komisariatowi – gminie Kłecko, Mieleszyn i Kiszkowo. 

W środę 3 kwietnia w obecności naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów Agnieszki Bieńkowskiej-Nowackiej, st. specjalisty Małgorzaty Węsierskiej, I zastępcy komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie, kom. Mariusza Masłowskiego, komendanta komisariatu kom. Bartosza Stankowiaka i włodarzy gmin Kłecka Adama Serwatki i Mieleszyna Artura Hańczaka oraz sekretarza gminy Kiszkowo Radosława Występskiego odbyło się oficjalne oddanie oddanie komisariatu do użytku.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.