|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Znaleziono gotówkę. Poszukiwany jej właściciel

Policjanci poszukują osobę, która najwyraźniej zagubiła gotówkę i do tej pory nie zgłosiła sprawy – a tę odnalazł i przekazał uczciwy mieszkaniec.

Do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zgłosił się jeden z mieszkańców miasta, który poinformował o odnalezieniu pieniędzy.

– Jak tłumaczył, gotówka leżała przed wejściem do marketu Biedronka na ul. Roosevelta w Gnieźnie. Do zdarzenia doszło 29 kwietnia br. około 18:25. Uczciwy znalazca przekazał mundurowym gotówkę, która została zabezpieczona – poinformowała dziś komenda.

Pieniądze czekają na właściciela w gnieźnieńskiej komendzie przy ulicy Jana Pawła II 2. Informacje w tej sprawie można też uzyskać u dzielnicowego asp. szt. Zdzisława Saukensa pod numerem telefonu 786 936 223.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.