|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Spotkanie Konfederacji z mieszkańcami

W piątkowy wieczór w Hotelu Feniks odbyło się spotkanie otwarte dla mieszkańców z kandydatami Konfederacji do Parlamentu Europejskiego.

Po wyborach samorządowych od razu ruszyła kampania do kolejnych – tym razem europarlamentarnych. Te zaplanowane zostały w Polsce na 9 czerwca br., a ugrupowania do nich startujące zarejestrowały już swoje listy. 

W miniony piątek pierwsze otwarte spotkanie z mieszkańcami zorganizowali kandydaci Konfederacji, którzy spotkali się z mieszkańcami w Hotelu Feniks. Na wydarzenie przybył do Gniezna wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak, a także trójka kandydatów listy tego ugrupowania z okręgu województwa wielkopolskiego – otwierająca ją Anna Bryłka, a także Witold Tomczak oraz Dorota Spalony. 

W trakcie spotkania jego uczestnicy mieli okazję poznać stanowisko ugrupowania względem działań podejmowanych przez Parlament Europejski, w tym przeciwstawienia się niekorzystnym zdaniem przedstawicieli Konfederacji kroków podejmowanych wobec nie tylko Polski, ale i innych krajów członkowskich. Poza samym przedstawieniem kandydatów, była to też okazja do zadawania pytań i zachęcenia do samego udziału w wyborach, gdyż frekwencja jest tu równie ważna, jak w przypadku tych krajowych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Qter
Qter
18/05/2024 12:28

„Polityczni geniusze” z Konfederacji jeszcze nigdzie nie rządzili, stąd te recepty na wszystko. Ich przedstawiciele byli już w PE i to bez żadnych spektakularnych sukcesów. Teraz można realizację koncepcje tej partii sprawdzać na bieżąco w Bełchatowie, gdzie prezydentem został Patryk Marjan z Konfederacji. Jak na razie wszystko idzie tam po staremu. Czekamy panowie Bosak, Menzen i Braun na jakiś przełom, bo złotoustych w Polsce i w Gnieźnie zatrzęsienie, tylko praktyka nie wychodzi.

donaldino
donaldino
24/05/2024 17:22
Odpowiedź  Qter

Jeszcze ich bedziesz prosic na kolanach o wsparcie dla Polski i Polakow, glupcze!

Wrrr
Wrrr
18/05/2024 10:39

Brunatne pachołki Putina

gogo
gogo
26/05/2024 23:28
Odpowiedź  Wrrr

Wracaj do swoich do kaczora Donalda!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.