|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Wyłoniono najlepszych dzielnicowych z powiatu

źródło: KPP Gniezno

W miniony wtorek w CK eSTeDe odbywały się eliminacje powiatowe w czternastej edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.

W tym pierwszym etapie zmagań o tytuł najlepszego dzielnicowego, rywalizowali policjanci, którzy pełnią ten rodzaj służby we wszystkich komisariatach i posterunkach na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Przed rozpoczęciem testu słowo do obecnych wygłosił mł. insp. Robert Recki, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie.

Zadaniem, przed którym stanęli funkcjonariusze, było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań. – Pytania te sprawdzały wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, przepisów ogólnopolicyjnych, w tym przepisów prawnych regulujących pracę dzielnicowego oraz użycie środków przymusu bezpośredniego – informuje KPP Gniezno.

Najlepszymi dzielnicowymi okazali się:

  1. miejsce asp. Bartosz Wesołowski
  2. miejsce mł. asp. Sławomir Olejniczak, 
  3. miejsce Patrycja Piorowicz.

Teraz przed najlepszymi drugi, wojewódzki etap zawodów w Poznaniu. Finał natomiast zostanie zorganizowany jesienią w Katowicach.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bujdasz Patrol
Bujdasz Patrol
23/05/2024 00:12

Aż żal patrzeć. My na maturze mieliśmy jeden stolik na jedno krzesełko, a teraz nawet zeszyt na tych stolikach się nie mieści. A gdzie położyć piórnik?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.