|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Ulewa zalała całą jej firmę. Każdy może pomóc

To kolejne miejsce na terenie Gniezna, które ucierpiało w trakcie ulewy – z tą różnicą, że woda dosłownie wypełniła lokal po sufit, niszcząc cały towar.

Osiedle Tysiąclecia i Konikowo były jednym z tych, które dość mocno ucierpiały podczas ubiegłotygodniowej ulewy. Wypompowywanie wody z piwnic trwało tu długi czas, a porządkowanie nadal się nie skończyło. Wśród poszkodowanych była także pasmanteria, działająca w piwnicy pawilonu przy ul. Roosevelta, naprzeciwko sklepu Ziemowit. Ten ostatni wraz z przyległym terenem był zalany na kilkadziesiąt centymetrów wody, która po wypełnieniu naturalnej terenowej niecki rozlała się dalej – do piwnic pobliskich budynków. 

W przypadku pasmanterii woda wypełniła pomieszczenia praktycznie w całości, niszcząc cały zgromadzony tam towar. – Koszty jakiegokolwiek remontu lokalu oraz jego zatowarowania przerastają w chwili obecnej nasze możliwości finansowe. Zbierane pieniądze potrzebuję na zapłatę bieżących faktur za otrzymany towar, który uległ zniszczeniu oraz później ewentualnie na odbudowę miejsca pracy – przekazała właścicielka lokalu, która prosi o wsparcie od osób dobrej woli za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl:https://zrzutka.pl/9pr3dd 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
28/05/2024 18:04

Niby dlaczego chce pomocy? Pytanie o ubezpieczenie i czy kiedy kolwiek pomogli innym sami?
Jak brak kasy to do Tuska trzeba iść a nie do ludzi tylko do państwa.

Adam
Adam
28/05/2024 16:31

200 tyś lekka przesada ale na wczasy musi zostać bo jak.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.