|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Kolejna duża wygrana w totalizatorze

Na terenie Gniezna padła kolejna wygrana w Totalizatorze Sportowym. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do osoby, która kupiła zdrapkę.

Po pierwszej dużej wygranej, która padła na początku miesiąca br., padła kolejna na terenie Gniezna. Przypomnijmy, że 8 maja przy ul. Gdańskiej wygrał los Kaskady, który okazał się być wart 250 tys. złotych.

Kilka dni później, bo 14 maja br. w zdrapce zgłoszonej w kolekturze przy ul. Chrobrego, szczęśliwy jej właściciel lub właścicielka zdobył 75 tys. złotych.

Jest to 6. wygrana w totalizatorze na terenie powiatu gnieźnieńskiego w tym roku , z czego druga tak znacząca. Poza nimi m.in. w lutym br. padło 10 tys. złotych w kolekturze przy ul. Grunwaldzkiej, a 1 maja 10 tys. złotych w Dziekanowicach,

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
29/05/2024 16:03

Drobne© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.