|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Rocznicowe motywy z Gniezna na poznańskich paczkomatach

źródło: Urząd Miejski

Na paczkomatach zlokalizowanych w Poznaniu pojawiły się motywy związane z promocją 1000. rocznicy koronacji pierwszego króla w Gnieźnie.

To jeden z elementów kampanii prowadzonej przez Urząd Miejski, który w ramach podejmowanych działań stworzył grafiki zamieszczone obecnie na paczkomatach zlokalizowanych na terenie Poznania. 

– Aby nie było wątpliwości, gdzie koronowało się w 1025 dwóch pierwszych królów Polski, Miasto Gniezno przypomniało o tym specjalną kampanią promocyjną na poznańskich paczkomatach – informuje Magistrat.

Grafiki nawiązujące do tematyki rocznicy pojawiły się na urządzeniach z paczkami, które stoją na poznańskim dworcu kolejowym, a także przy ruchliwych miejscach – ul. Hetmańskiej, Bałtyckiej oraz w rejonie Ronda Rataje. Dodatkowo jedna z takich grafik pojawiła się także na jednym z paczkomatów w Gnieźnie – przy ul. Poznańskiej.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jiubilat
jiubilat
29/05/2024 16:10

Poziom promocji iscie zdobywcow Himalajow! Rece opadaja, mozg przestaje nawet myslec,jaki pan taki kram.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.