|  Rafał Wichniewicz  |  6 komentarzy

Wiadomo, kto pokieruje miejską promocją

Podano wynik naboru na kierownicze stanowisko urzędnicze, które zwolniło się kilka tygodni temu w Magistracie.

Mowa o funkcji dyrektora Wydziału Promocji, Kultury i Turystyki. Do niedawna stanowisko to pełnił Łukasz Scheffs, który jako wybrany do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, wszedł następnie w skład Zarządu jako wicestarosta. Tym samym dotychczasowe stanowisko zwolniło się i w Urzędzie Miejskim ogłoszono nabór.

Dzisiaj, jak poinformowano, dyrektorem tym został mianowany Artur Krysztofiak. Od 2019 roku do chwili obecnej był dyrektorem biura Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, a przedtem dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach czy jeszcze wcześniej pracował jako pracownik Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Zasiadał także w zarządzie Klastra Turystycznego „Szlak Piastowski w Wielkopolsce”.

Przed nowym dyrektorem staje zadanie, jakim jest przygotowanie Gniezna do przyszłorocznych obchodów 1000. rocznicy koronacji Bolesława Chrobrego, a także finalizacja prac nad „strategią dla kultury”, która od dłuższego czasu czeka na wdrożenie czy też „strategią turystyki”, o czym mówi się od jakiegoś czasu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wyborca
wyborca
17/06/2024 13:11

Jakie wykształcenie ma owy dyrektor promocji?

RENE
RENE
30/05/2024 21:22

Jestem pełen podziwu, że Nowy Prezydent ma tak świetnie i wszechstronnie wyedukowaną kadrę fachowców. Podporą resztek wykształconej kierunkowo kadry administracyjnej są wykwalifikowane fryzjerki, krawcowe, instruktorzy tańca, sportowcy , kucharze. Tak trzymać. To wszystko na rzecz rozwoju naszego miasta.

urzedas
urzedas
31/05/2024 17:33
Odpowiedź  RENE

Komentarz w samo sedno, ale, jak pan taki kram.

Krzychu
Krzychu
31/05/2024 23:11
Odpowiedź  RENE

cóż, „taki mamy klimat…”
racja, w UM za chwilę nie będzie żadnej fachowej obsady urzędniczej ;-(

Sabina
Sabina
29/05/2024 20:42

Świetnie ułożono te Klocki LEGO.

Beata
Beata
29/05/2024 19:12

Ale jaja😆© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.