|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Dziecięca zabawa na Wenecji

Spore grono mieszkańców przybyło na Dzień Dziecka, zorganizowany w Parku Piastowskim nad Jeziorem Jelonek.

Na popularną „Wenecję” gnieźnian zaprosiło Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska. Odpowiedziało wielu zainteresowanych, czego dowodem były liczne dzieci wraz z rodzicami (lub dziadkami czy babciami), którzy przybyli na teren przy placu zabaw. Tam czekały na nich malowanie twarzy, dmuchany zamek czy kolorowanki, a także bańki mydlane czy wata cukrowa oraz przygotowana dla wszystkich zupa. A kto chciał – mógł także wykonać sobie zdjęcie z królem. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rodzic
rodzic
01/06/2024 14:12

Zabawa na 102! Takich imprez nam potrzeba dla naszych milusinskich!

apolityczny
07/06/2024 09:05
Odpowiedź  rodzic

Ci, co minusuja takie mile i rzetelne komentarze i to w dodatku o tak wspaniale udanej imprezie mają po prostu kuku na muniu. Gnieznianie niestety są zawistni, zazdrośni, nieżyczliwi i często chamscy. Taka prawda.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.