|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Poranne opóźnienia na kolei

Na skutek awarii sterowania ruchem na stacji Poznań Główny, od poniedziałkowego rana notowane są spore opóźnienia pociągów.

O sytuacji informują nas mieszkańcy powiatu, którzy są w podróży do szkół lub pracy. Od wczesnego rana składy jadące zarówno do Poznania, jak i w kierunku Gniezna, notują kilkudziesięciominutowe opóźnienia.

Jak informuje portalpasażera.pl: – Poznań Główny. Awaria urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Niektóre pociągi przewoźnika Koleje Wielkopolskie mogą być odwołane. Mogą wystąpić opóźnienia pociągów około 20 minut. Przepraszamy za utrudnienia.

Na tę chwilę opóźnienia dotyczą zarówno składów dalekobieżnych jak i regionalnych. Pociągi notują od kilku do 50 minut opóźnienia. Skład InterCity z Wrocławia do Gdyni ponad 90 minut. Usuwanie awarii trwa.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.