|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rodzinna atmosfera na pikniku w SP nr 5

W piątkowe popołudnie teren przyległy do „Piątki” przy ul. Chrobrego wypełnił gwar dzieci, ale tym razem nie obecnych tam na przerwie w czasie lekcji, ale z okazji trwającego tam szkolnego pikniku.

Przedwakacyjny okres to czas wielu wydarzeń integracyjnych, także wśród społeczności szkolnych. Nie inaczej było w „Piątce”, która po raz kolejny zaprosiła do siebie nie tylko swoich uczniów wraz z rodzicami, ale także wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby się dobrze zabawić. A na miejscu czekało sporo atrakcji.

Z okazji pikniku, na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 nie zabrakło przedstawicieli służb w postaci policji, straży pożarnej i pogotowia, ale także różnych stoisk, konkurencji i pokazów. Można było też skosztować domowych wypieków oraz bardziej konkretnych dań. Wszystko za symboliczne kwoty, które mają wesprzeć zakup urządzeń multimedialnych do szkoły.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.