|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pojechali w rajdzie z „Odjazdowymi Bibliotekarzami”

Kilkudziesięciu amatorów dwóch kółek zdecydowało się wziąć udział w sobotnim rajdzie rowerowym Odjazdowy Bibliotekarz, który od lat organizowany jest oczywiście przez gnieźnieńskie biblioteki.

Inicjatywa zapoczątkowana kilka lat temu, jest stałym elementem wydarzeń kulturalno-sportowych, organizowanym przez gnieźnieńskie bibliotekarki. Panie tym razem nie przyjmują i wydają zamówionych książek, ale współuczestniczą w wyprawie rowerowej, organizowanej za każdym razem w różnych kierunkach. A wraz z nimi w podróż wyruszają zainteresowani tą wycieczką gnieźnianie.

W sobotnie przedpołudnie 15 czerwca z Rynku, po zebraniu się około 50 uczestników, otrzymaniu instrukcji od Policji oraz uruchomieniu przez sporo osób aplikacji Aktywne Miasta, wszyscy wyruszyli w około 20-kilometrową trasę do Grzybowa w powiecie wrzesińskim, potem powracając również zbiorowo lub indywidualnie – każdy w swoim tempie. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.