|  Materiał promocyjny  |  Zostaw komentarz

XVI wakacje z językiem

Co roku w okresie wakacyjnym, począwszy od 2008 roku, odbywają się pod Patronatem lokalnych władz, realizowane przez Szkołę „Freedom – Kursy Językowe” wakacyjne dofinansowane kursy językowe.

W tym roku odbędą się pod hasłem – XVI WAKACJE Z JĘZYKIEM. Podczas poprzednich edycji, akcja realizowana była na terenie powiatu gnieźnieńskiego i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Od pierwszego wydarzenia przez wszystkie lata była ona objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gniezna a w ostatnich latach również patronatem Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego.
W tym roku swoim zasięgiem także obejmie mieszkańców miasta Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego.
W ramach akcji zrealizujemy dofinansowane w 50% wakacyjne kursy językowe dla dorosłych oraz młodzieży (od 13 roku życia). Z dofinansowania będzie mogło skorzystać aż 120 osób. Kursy rozpoczną się w dniu 24 czerwca 2024r.

Akcję realizujemy z myślą o młodzieży i dorosłych, którzy chcą czas wakacyjny wykorzystać na podniesienie swoich kompetencji językowych. W przypadku młodzieży ma to na celu również pomóc ugruntować i poszerzyć wiedzę z zakresu materiału szkolnego, szczególnie w zakresie mówienia i rozumienia oraz z myślą o przyszłym egzaminie ósmoklasisty czy też maturze z języka obcego. Jest to też doskonała okazja dla osób które chcą sprawdzić czy taki kurs jest dla nich.

Dofinasowanie jest możliwe dzięki wsparciu naszych lokalnych partnerów i środkom wypracowanym przez Freedom – Kursy Językowe w ciągu roku szkolnego.

Nasze doświadczenie pokazuje, że najtrudniejszą do opanowania sprawnością w nauce języka obcego jest umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu.

FREEDOM – Kursy Językowe
ul. Dąbrówki 8, Gniezno, 61 426 39 43
sekretariat@freedomschool.pl www.freedomschool.pl

Link do zapisów: https://www.freedomschool.pl/dofinansowane-wakacyjne-kursy-j-angielskiego-niemieckiego-i-hiszpanskiego-2/

Ucząc się w sposób tradycyjny, na jednym z etapów podczas tej drogi zaczynamy radzić sobie dobrze ze zrozumieniem treści podczas czytania. Na kolejnym zaczynamy rozumieć pojedyncze słowa ze słuchu, później frazy i zdania. Jeżeli jednak nie będziemy ćwiczyć w dostatecznym stopniu mówienia, to nie opanujemy tej sztuki.

Ten problem często dotyczy również młodzieży szkolnej. To właśnie dlatego na naszych kursach 80% czasu na zajęciach to nauka mówienia!

Przez pięć tygodni, będziemy się spotykać z Wami dwa razy w tygodniu, aż na trzy godziny lekcyjne, w ekskluzywnych, sześcioosobowych grupach.

Głęboko wierzymy, że jeśli tylko masz takie pragnienie, żeby umieć porozumiewać się w dowolnym języku, to jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc.

Naszą misją jest pomaganie w podwyższaniu Twojego standardu życia. Robimy to poprzez zwiększanie dostępu do zdobywania umiejętności komunikacji w językach obcych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.