|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Po wieczornej burzy braki prądu w kilku miejscowościach

Po upalnym dniu przez nasz region przeszła długo oczekiwana burza. Na jednych nie zrobiła żadnego wrażenia, ale w niektórych miejscach spowodowała straty.

Na niedzielną, prognozowaną burzę przyszło długo czekać. O ile przez inne części Wielkopolski przetoczyła się ona w godzinach popołudniowych, o tyle nad Gniezno dotarła dopiero wieczorem. Towarzyszyły jej miejscami nie tylko intensywne opady deszczu, ale także porywisty wiatr.

Strażacy z powiatu gnieźnieńskiego zostali wezwani do kilku interwencji na terenie gminy Czerniejewo i Gniezno, związanych z usunięciem skutków silnego wiatru. To także w tych rejonach notowane są przerwy w dostawie prądu, a jak przekazał łowca burz Łukasz Kuliński, są także problemy z zasięgiem sieci telefonii komórkowej.

Obecnie, jak informuje ENEA braki prądu występują w kilku miejscowościach gminy Czerniejewo (także z samym Czerniejewem) oraz gminy Łubowo. Przewidywany czas przywrócenia prądu to godzina 22:30.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.