|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pacjentka szpitala uciekła z oddziału. Znaleziono ją z obrażeniami – kobieta zmarła

Policja

W poniedziałkowy wczesny wieczór służby zostały powiadomione o oddaleniu się ze szpitala „Dziekanka” 27-letniej pacjentki tej lecznicy.

Do zdarzenia doszło 21 listopada w godzinach popołudniowych. Wówczas 27-letnia kobieta, mieszkanka Inowrocławia, przebywająca na jednym z oddziałów Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka”, wykorzystała nieuwagę personelu i uciekła z budynku. Po zauważeniu jej nieobecności, o wszystkim poinformowana została policja, która rozpoczęła poszukiwania za zaginioną.

Około godziny 19:30 kobietę znaleziono w rejonie ul. Orzeszkowej, gdzie przebywała w rejonie zarośniętego terenu niedaleko bloków. 27-latkamiała obrażenia ciała i była nieprzytomna, dlatego wymagała natychmiastowej hospitalizacji – w ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala przy ul. 3 Maja, gdzie niestety we wtorek zmarła.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora, który nakazał zabezpieczyć ciało do badań sekcyjnych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.