|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Okradła paczkomat. Ma szansę, że jej twarz nie zostanie opublikowana

monitoring
Źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci poszukują kobiety, która dokonała kradzieży paczki dostarczonej do paczkomatu. Ma czas na zgłoszenie się do najbliższego piątku.

Samo zdarzenie miało miejsce 9 sierpnia 2022 roku w paczkomacie przy ul. Kawiary. Kamera zamocowana na urządzeniu zarejestrowała kobietę, która ma związek z przewłaszczeniem paczki, adresowanej do innej osoby. Strata wyniosła 737 złotych.

– Kobieta, której wizerunku w chwili obecnej nie publikujemy proszona jest o kontakt – informują policjanci z KPP Gniezno.

Sprawczyni, która ma szansę na „odzyskanie” twarzy”, jeśli nie chce jej publikacji, musi się skontaktować z policjantką prowadzącą sprawę asp. Agatą Lewicką pod numerem telefonu 47 77 21 282 lub mailowo: agata.lewicka@po.policja.gov.pl

– Czekamy do piątku, 25 listopada br. do godziny 14:00 – informuje KPP Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Spedytor
Spedytor
24/11/2022 08:27

zdjęcie z Kawiar, więc moim zdaniem po ubiorze już sąsiedzi wiedzą kto to jest 😉

iks
iks
23/11/2022 19:51

A po co się tak certolić? Pokazywać złodziejkę, niech sąsiedzi widzą i palcami wytykają.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.