|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Konsultacje ws. koncepcji organizacji przewozów autobusowych w gminie Gniezno

Przystanek

Ogłoszone zostały konsultacje w sprawie docelowego modelu optymalnej organizacji przewozów w publicznym transporcie zbiorowym na terenie gminy Gniezno.

Urząd Gminy Gniezno opublikował koncepcję, która została sporządzona przez podmiot zewnętrzny i zawiera model organizacji przewozów autobusowych na obszarze tej jednostki samorządowej. Dokument ten zawiera analizę obecnego układu komunikacji zbiorowej oraz propozycje jego dalszego rozwoju. W założeniu chodzi o połączenie poszczególnych miejscowości w taki sposób, aby ich mieszkańcy mieli szansę na dostanie się w wybrane obszary gminy czy dotarcie do miasta.

Z treścią dokumentu można się zapoznać zarówno na stronie Urzędu Gminy, jak i pod poniższym linkiem. Uwagi do koncepcji można nadsyłać od 30 listopada 2022 r. do 6 grudnia 2022 r. pocztą elektroniczną na adres sekretariat@urzadgminy.gniezno.pl lub w formie papierowej na adres: Urząd Gminy Gniezno, 62-200 Gniezno, Al. Reymonta 9-11 (decyduje data wpływu do Urzędu) z dopiskiem „Konsultacje koncepcja transportu”, ewentualnie złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Gniezno.

Dzień 30 listopada 2022 r. wyznacza się na dzień rozpoczęcia konsultacji, natomiast dzień 6 grudnia 2022 r., jako dzień ich zakończenia. Jak zaznaczył urząd, wynik konsultacji ma charakter opiniodawczy i nie jest wiążący dla organów stanowiących i wykonawczych Gminy Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gminny
Gminny
24/11/2022 14:32

Przy tych kosztach paliw i braku kierowców to wątpię, by udało się coś zdziałać.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.