|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Znakowanie rowerów już w czwartek

znakowanie roweru
źródło: KPP Gniezno

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zaprasza mieszkańców do oznakowania swojego roweru – już w najbliższy czwartek. Wcześniej należy się skontaktować telefonicznie i umówić.

Już w czwartek, 8 grudnia 2022 roku w godzinach 15:00 – 18:00 policjanci zapraszają mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego do oznakowania swojego roweru. Znakowanie jednośladów odbywa się po wcześniejszym skontaktowaniu się z dzielnicowymi komendy pod numerem telefonu 786 936 218 w celu ustalenia godziny czynności.

Znakowanie odbywać się będzie na terenie komendy przy ul. Jana Pawła II 2. Całość, w tym formalności z nim związane, trwają około 20 min. Wymagany jest adres mailowy i dowód zakupu jednośladu.

– Wiberoo to dodatkowe zabezpieczenie roweru przed kradzieżą. E-usługa umożliwiająca rejestrację roweru w systemie o zasięgu całego województwa wielkopolskiego, umożliwiająca mieszkańcom swobodny dostęp do danych roweru w systemie, a także ich ewentualne oznaczanie jako zaginionych. Znakowanie roweru ma charakter prewencyjny. Podczas kontroli, umożliwia policji sprawdzenie, czy użytkownik roweru jest jego prawowitym właścicielem. Pamiętajmy, że rowery oznakowane są mniej atrakcyjne dla złodziei, a dzięki temu są bardziej bezpieczne – informują policjanci.

#Tagi

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.