|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Leżało to ukradł. Teraz szuka go policja

kadr z monitoringu

Policjanci proszą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy kradzieży, dokonanej w ubiegłym miesiącu na os. Tysiąclecia. Mężczyznę uchwyciła kamera monitoringu.

Zdarzenie miało miejsce w połowie listopada 2022 roku przy ul. Chudoby w Gnieźnie – na nagraniu widać mężczyznę ukrytego pod kapturem, który podnosi leżące przedmioty, po czym oddala się z nimi w swoją stronę.

Aktualizacja z 13 grudnia: https://gniezno24.com/interwencje/10018/zlodziej-nie-tylko-ukradl-to-co-lezalo-rozbil-tez-kafelki-i-je-wyniosl/

– Wartość strat właściciel oszacował na 1000 złotych. Kamery monitoringu uchwyciły mężczyznę mającego związek z tą sprawą – informuje KPP Gniezno.

Osoby, które rozpoznają sprawcę na filmie proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie – telefon 47 77 21 284 lub 47 77 21 211 (dyżurny policji w Gnieźnie), adres e-mail: marcin.smolny@po.policja.gov.pl

 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
Damian
13/12/2022 11:04

od kiedy to podniesienie jakiegoś przedmiotu z chodnika nazywamy kradzieżą ?

R W
R W
13/12/2022 12:08
Odpowiedź  Damian

Odkąd właściciel zgłosił utratę mienia na skutek nieuprawnionego działania osoby trzeciej. Tak trudno to zrozumieć?

mako
12/12/2022 21:45

Nie kapuję… w jakich czasach żyjemy 🙁 Znalezione nie kradzione !!!! Jeżeli ma dobre serce to odda. Ale żeby to kradzieżą nazywać !!!????

R W
R W
13/12/2022 12:06
Odpowiedź  mako

Zgodnie z przepisami jest to przewłaszczenie. A co, jeśli ktoś przez przypadek, podczas remontu, zapomniał zabrać? Łatwo jest pisać „znalezione nie kradzione” komuś, komu nie skradziono. Gdyby właściciel nie czuł się poszkodowany, to by nie zgłaszał. To raczej można napisać – w jakich czasach żyjemy, że takie sytuacje usprawiedliwiamy © Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.