|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Przystąpienie do opracowania zagospodarowania terenu na os. Pustachowa

Źródło: Google Maps

Opublikowane zostało obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulic Leszczynowej i Jesionowej w Gnieźnie.

Na podstawie uchwały Rady Miasta Gniezna, podjętej w grudniu 2022 roku, przystąpiono do planu zagospodarowania terenu, ograniczonego ulicą Leszczynową, Wrzesińską i Jesionową. Granice obszaru objętego opracowaniem określone zostały na załączniku graficznym, załączonym do obwieszczenia.

Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego. Mogą one być składane być wnoszone w formie papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, do Prezydenta Miasta Gniezna, na adres Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, ul. Lecha 6, 62-200 Gniezno, urząd@gniezno.eu, w terminie do 24 lutego 2023 r. Wniosek powinien zawierać imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby wnioskodawcy. Szczegóły w ogłoszeniu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
07/02/2023 07:20

Market Dino ,Biedronka lub jakaś galeria handlowa bo tego nigdy dość na tej wiosce zwanym Gniezno 🤣😂😅

Tomasz
Tomasz
03/02/2023 21:26

A co kolejne bloki powstaną?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.