|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Wyłoniono wykonawcę II etapu remontu ul. Witkowskiej. Wkrótce ruszą prace

Ulica Witkowska

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował o wyłonieniu wykonawcy zadania dla przebudowy kolejnego odcinka ulicy Witkowskiej.

Spośród pięciu ofert przedłożonych do przetargu na to zadanie, wybrano ofertę firmy Strabag Sp. z o.o., która podejmie się realizacji za kwotę 2 mln 523 tys. złotych. W ramach przedsięwzięcia remontu doczeka się odcinek o długości 900 metrów od skrzyżowania z ul. Słoneczną do ul. Wolności.

Na tym odcinku wymienione zostaną górne warstwy nawierzchni jezdni, odcinkowo także krawężniki i ścieki przykrawężnikowe.

– Aktualnie trwają prace nad projektem tymczasowej organizacji ruchu. Po uzyskaniu stosownych opinii i zatwierdzeniu projektu, drogowcy przystąpią do działania. W tym rejonie miasta kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, o których będziemy informować na bieżąco – informuje WZDW. Utrudnienia potrwają do lipca br.

#Tagi

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zmotoryzowany
Zmotoryzowany
21/03/2023 09:24

Rozumiem, że chodzi o lipiec przyszłego roku ;-). W końcu to odcinek podobnej długości co ulica Wolności.
Ciekawe czy można gdzieś zobaczyć zestawienie remontów/inwestycji z ostatnich lat gdzie byłaby informacja o tym co było zakresem robót, ile to kosztowało, ile trwało i jaka była jakość wykonania.

Jendrek
Jendrek
15/03/2023 19:29

Dlaczego nie do Jelonka ? Takie były informacje w zeszłym roku .© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.