|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wymienią nawierzchnię na dojeździe do ośrodka w Skorzęcinie

źródło: Google Street View

Betonowe płyty ma zastąpić asfalt – prace przy przebudowie mają ruszyć już wkrótce, aby zdążyć przed wakacjami.

Na początku tego tygodnia podpisano umowę na wykonanie przebudowy bocznej drogi prowadzącej od szosy we wsi Skorzęcin do ośrodka wypoczynkowego. Obecnie jest ona ułożona z betonowych płyt, które w najbliższych tygodniach mają zostać usunięte, a ich miejsce zastąpi asfalt.

Prace obejmą odcinek na długości ponad 650 metrów, prowadzący od parkingu przy lesie w kierunku szosy tuż przed bramami wjazdowymi do ośrodka. Betonowe płyty mają zostać zdemontowane, a w ich miejsce powstanie podbudowa z kruszywa, na którym ułożony zostanie asfalt.

Do przetargu wystartowało w sumie 6 firm, oferujących wykonanie zadania za kwoty od 740 tys. do ponad 1,5 mln złotych. Ostatecznie wybrano firmę ze Żnina, która zrealizuje to zadanie za najniższą wymienioną. Jak zapewnia UMiG Witkowo, prace mają się zakończyć tuż przed początkiem wakacji.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.