|  Rafał Wichniewicz  |  5 komentarzy

Nowy sklep w budynku po byłym markecie

Opuszczony sklep przy ul. Barciszewskiego, zdjęcie z 2023 roku

Po ponad pięciu latach od zamknięcia supermarketu, który działał przy ul. Barciszewskiego, w jego wnętrzach zagości nowa działalność.

Mowa o dawnym sklepie „Piotr i Paweł„, który przez kilka lat działał w obiekcie handlowym przy ul. Barciszewskiego. Po kłopotach finansowych tej firmy, większość z nich została zamknięta lub przeszła rebranding na rzecz nowego właściciela, jakim stała się holenderska spółka.

W przypadku Gniezna „Piotr i Paweł” został zamknięty pod koniec listopada 2018 roku i od tego czasu obiekt stał opuszczony. Wewnątrz znajdowało się jedynie sklepowe wyposażenie, ale ostatecznie w obiekcie nie zagościła żadna inna działalność z tej samej branży. Przypomnijmy, że w latach 90. funkcjonowała w tym miejscu także rodzima sieć „Viki„.

Od jakiegoś czasu w obiekcie zaczęły trwać prace remontowe, obejmujące także pobliski parking. Sam budynek został częściowo podzielony i w mniejszej części funkcjonuje już jedna działalność usługowa. W pozostałej, większej, otwarty zostanie wkrótce sklep „Action”, oferujący produkty dla domu i ogrodu, ubrania i akcesoria, wyposażenie sportowe itp. Będzie to już drugi punkt tej marki na terenie Gniezna, po otwartym w ubiegłym roku sklepie w obiekcie handlowym przy ul. Gdańskiej. Jak poinformowała nas sieć Action, nowy sklep ma zostać otwarty w sobotę 23 marca br.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stachu
12/03/2024 09:29

Jedno, co dobre wypływa z tej zmiany, to fakt, że przestaną na tym parkingu „ćwiczyć” palące opony i w nocy nie będzie tego pisku opon.

Shadow
Shadow
26/02/2024 13:55

uuu brawo miasto powinno być o tym głośniej, w końcu to ok 20 nowych miejsc pracy w Gnieźnie, jeszcze 100 lat i gnieźnianie nie będą musieli jeździć do Poznania albo wiosek pod poznaniem :]

samanael
samanael
23/02/2024 18:41

kolejny sklep oferujący chińską tanią tandetę. Europa cały czas wspiera Chiny

Tomasz
Tomasz
22/02/2024 21:26

Czyli rozumiem że kupił to Action 🤔?

Lenami
12/03/2024 00:28
Odpowiedź  Tomasz

holenderska spółka© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.