|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Budynek przy ul. Łącznica wciąż bez kupca

Pod koniec maja odbył się trzeci z kolei przetarg, którego przedmiotem była nieruchomość położona przy ul. Łącznica w centrum Gniezna. Nadal nie znalazła ona nabywcy.

Rok temu zapadła decyzja o zbyciu nieruchomości, należącej do Starostwa Powiatowego. Budynek powstały na początku XX wieku, pierwotnie służył jako siedziba „Żłóbka”, instytucji powstałej z datków społecznych na rzecz opieki nad dziećmi kobiet pracujących.

W ostatnich latach budynek był wynajmowany, ale obecnie stoi pusty. Nakłady na jego remont są tak duże, że przekracza to opłacalność ich wykonania. Może to zrobić jednak potencjalny nabywca, który przywróciłby budynkowi świetność. Sama działka ma powierzchnię około 1 tys. metrów kwadratowych i jest zabudowana obiektem o powierzchni użytkowej 354 metrów kwadratowych. 

Cena wywoławcza w przetargu wynosiła po raz kolejny 1 mln 37 tys. złotych, ale nie mimo to nie zgłosił się nikt zainteresowany kupnem. Spodziewać się jednak można, że kolejny zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuntakinte
Kuntakinte
03/06/2024 23:10

Jak za darmo to biorę gdzie mam się zgłosić po akt notarialny ?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.