24 cze, 2026
Otwarcie basenów letnich przy ul. Spokojnej
Już w najbliższą sobotę mieszkańcy Gniezna będą mogli skorzystać z basenów letnich. Obiekt przy ul. Spokojnej rozpocznie sezon 27 czerwca, a na pierwszych gości czekać będą dodatkowe atrakcje przygotowane przez GOSiR.
24 cze, 2026
Powiat nagrodził sportowców. Doceniono sukcesy zawodników z regionu
Kolejni sportowcy związani z powiatem gnieźnieńskim otrzymali nagrody finansowe za swoje osiągnięcia. Wyróżnienia przyznał starosta Tomasz Budasz, doceniając zawodników, którzy poprzez swoje wyniki promują region na arenach krajowych i międzynarodowych.
23 cze, 2026
Pierwsze powołanie Aleksandry Hypkiej do seniorskiej reprezentacji Polski
Bramkarka Enea MKS Gniezno, Aleksandra Hypka, otrzymała powołanie na zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski kobiet. Kadra narodowa spotka się w COS OPO Szczyrk w dniach od 28 czerwca do 8 lipca 2026 roku. Zawodniczka gnieźnieńskiego klubu została dodatkowo włączona do składu reprezentacji przez sztab szkoleniowy Biało-Czerwonych.
22 cze, 2026
Kółko Bokserskie „Z całej epy!” w Latarni na Wenei
Latarnia na Wenei zaprasza na sportowe środy, które odbywać się będą w pięknych okolicznościach przyrody, przy Jeziorze Jelonek. Chodzi o kółko bokserskie „Z całej epy!”, które ma być otwartą sekcją dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności.
9 cze, 2026
Za nami XIV Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Tenisie Ziemnym
Sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, integracja środowiska lekarzy weterynarii oraz koncert zespołu Crossroads Eric Clapton Tribute – tak przebiegały XIV Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Tenisie Ziemnym, które w dniach 5–7 czerwca 2026 roku odbyły się w Gnieźnie.
5 cze, 2026
Patryk Budniak wrócił do domu. Kolejny ważny krok w powrocie do zdrowia
Pozytywne wieści dla czerwono-czarnych – Patryk Budniak opuścił dziś szpital i wrócił do swojego domu. Jak poinformował klub, w najbliższych dniach młody zawodnik Startu będzie kontynuował rehabilitację, co stanowi kolejny ważny etap w procesie powrotu do zdrowia.
3 cze, 2026
Amelia Urban mistrzynią Polski czwarty rok z rzędu
W dniach 29 maja-2 czerwca w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli Mistrzostwa Polski U-17 w boksie. Zawodniczka Akademii Sportu Jakub Czaprowicz, Amelia Urban, zdobyła czwarte mistrzostwo Polski z rzędu.
1 cze, 2026
Bartosz Majorczyk z Gniezna ze złotem w swojej kategorii podczas JBL Triathlon Sieraków 2026
Bartosz Majorczyk z Gniezna zdobył złoty medal w kategorii mężczyzn 18–24 lata na dystansie sprinterskim rozegranym podczas sobotnich startów JBL Triathlon Sieraków 2026. Jego bardzo dobra dyspozycja i konsekwencja na trasie przełożyły się na zwycięstwo oraz świetny wynik w wymagającej rywalizacji.
1 cze, 2026
Lechita Kłecko ponownie zachwyca. Młodzi piłkarze wicemistrzami PROCAM CUP 2026
Po znakomitym występie w turnieju Tymbark 2026 młodzi piłkarze Lechity Kłecko po raz kolejny dali powody do dumy swoim kibicom. Tym razem sięgnęli po tytuł wicemistrzów prestiżowego turnieju PROCAM CUP 2026, osiągając jeden z największych sukcesów w historii swojego rocznika.
1 cze, 2026
Amelia Urban walczy o czwarty tytuł z rzędu Mistrzyni Polski
Amelia Urban już w piątek rozpocznie rywalizację w kolejnych Mistrzostwach Polski, podczas których stanie przed szansą wywalczenia czwartego z rzędu tytułu mistrzyni kraju. Zawodniczka, która od trzech lat pozostaje niepokonana na krajowym podwórku, ponownie przystąpi do zawodów jako jedna z głównych kandydatek do złotego medalu.
1 cze, 2026
Żużlowy Dzień Dziecka z Cieplikiem
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na “Żużlowy Dzień Dziecka z Cieplikiem”, który organizowany jest wspólnie z PEC Gniezno przy okazji meczu ligowego pomiędzy Ultrapur Omega Gniezno, a Lokomotiv Daugavpils. Organizatorzy chcą, aby tego dnia stadion żużlowy przy #W25 był miejscem nie tylko wielkich sportowych emocji, ale przede wszystkim przestrzenią pełną radości, rodzinnej atmosfery i atrakcji dla najmłodszych kibiców.
1 cze, 2026
Zawodnicy KKS Gniezno wystąpią na bokserskiej olimpiadzie młodzieży
Troje zawodników KKS Sporty Walki Gniezno wystąpi w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie, które odbędą się w tych dniach. Gnieźnieński klub podczas prestiżowego turnieju reprezentować będą Nicola Litwin, Marta Piątyszek oraz Oliwier Urbaniak.













