|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Poranny pożar w hali magazynowej

Źródło: OSP Rybno Wielkie

W poniedziałkowy ranek strażacy zostali skierowani do działań w jednej z hal zakładu na terenie Kiszkowa, gdzie doszło do pożaru składowanego materiału.

Zdarzenie miało miejsce 19 grudnia, około godziny 6:30. To wówczas strażacy z Rybna Wielkiego, Kiszkowa oraz Gniezna zostali zadysponowani właśnie do Kiszkowa, gdzie w jednej z firm działających przy ul. Dworcowej, gdzie produkowany jest pellet, doszło do pożaru w hali magazynowej.

Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów zastano silne zadymienie, dlatego rozpoczęto poszukiwanie źródła ognia – zajęte nim były składowane trociny, co utrudniało prowadzone działania. Po dłuższym czasie udało się sytuację opanować i ugasić palący się materiał. W ogniu spłonął także wózek wykorzystywany do prac magazynowych. Działania strażaków zakończyły się przed godziną 9 rano.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.