|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Przewrócił się w domu. Uratowała go wizyta

Źródło: OSP Czerniejewo

Gdyby nie odwiedziny pracownicy gminnego ośrodka pomocy społecznej, te święta mogłyby być dramatyczne dla jednego z mieszkańców wsi w gminie Czerniejewo.

Sytuacja miała miejsce 24 grudnia, wczesnym popołudniem. Do jednego ze starszych mieszkańców Pawłowa w gminie Czerniejewo przyszła pracownica socjalna, który tego dnia doglądała swoich podopiecznych. Niestety nie mogła dostać się do środka, a dodatkowo przez okno dojrzała, że 72-letni mężczyzna leży na podłodze.

O sytuacji powiadomiono służby, a na miejsce udali się strażacy z OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zdecydowano o siłowym wejściu do środka lokalu. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna miał tak już leżeć od poprzedniego dnia w bardzo wychłodzonym mieszkaniu, przez co stracił już dużo siły.

Po sforsowaniu drzwi, mężczyźnie udzielono pomocy, a następnie karetką zespołu ratownictwa medycznego, 72-latek został przewieziony do szpitala. Na miejscu obecna była także policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.