Przejdź do treści głównej


Zderzenie na zjeździe z Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego na DK15

Źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

W niedzielne popołudnie służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło na węźle Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego i drogi krajowej nr 15. W wyniku tego występowały czasowe utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło 14 września, chwilę po godzinie 16. Na wspomnianym węźle doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – ze zgłoszenia wynikało, że jedna osoba miała być uwięziona w aucie.

Na miejsce skierowano JRG Gniezno oraz OSP Strzyżewo Smykowe – pod dotarciu zastano pojazdy biorące udział w zdarzeniu oraz podróżujące nimi osoby. Dwie z nich trafiły następnie pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a jedna została przewieziona do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie węzła był utrudniony, a czasowo nawet zablokowany (zjazd z Trasy w kierunku Trzemeszna). Okoliczności zdarzenia ustala policja. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Kleofas
Kleofas
14/09/2025 17:08

Niedziela, to pewnie wracał pod wpływem i się skończyło jak zwykle.
ZERO ROZUMU !!!!!!! Przestali wierzyc w Boga i tak się kończy

Khhodkdj
Khhodkdj
16/11/2025 12:27
Odpowiedź  Kleofas

Czasami warto się zamknąć niż klepać niepotrzebnie