|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Auto uderzyło w bariery na zjeździe z S5

Źródło: OSP Łubowo

W niedzielne, wczesne popołudnie na odcinku prowadzącym z drogi ekspresowej na wojewódzką nr 194 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 15 stycznia, chwilę przed godziną 14 na węźle Gniezno Południe. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierująca autem uderzyła w bariery energochłonne.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozbity pojazd oraz jedną osobę, która nim podróżowała – nie odniosła poważnych obrażeń. Na miejscu obecny był także zespół ratownictwa medycznego. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na zjeździe odbywał się jednym pasem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
15/01/2023 23:07

Woźniki, standardowe miejsce tego typu zdarzeń.. Powinno się jeszcze bardziej ograniczyć prędkość i wprowadzić znak wypadki, to mniej byłoby tych zdarzeń..© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.