|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Areszt dla kobiety i mężczyzny

Dwie osoby zostały zatrzymane w związku ze zdarzeniem, do którego doszło w sobotę w Gnieźnie – jedna osoba nie żyje.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, w sobotę 14 stycznia policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w centrum miasta znajdują się zwłoki 64-letniego mężczyzny. Miał on nosić liczne obrażenia ciała.

– W związku z podejrzeniem, że śmierć denata nastąpiła w wyniku przestępstwa na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza. Mundurowi pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. W wyniku prowadzonych czynności policjanci zatrzymali cztery osoby. Wszyscy trafili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych – informuje asp. sztab. Anna Osińska. Po przesłuchaniu wszystkich osób, decyzją śledczych dwie zostały zwolnione do domu, natomiast 30-letniej kobiecie i 38-letniemu mężczyźnie prokurator przedstawił zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

We wtorek, 17 stycznia Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego trzymiesięcznego aresztu. Sprawcom może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.